fbpx
Loading...
O NÁS2020-02-27T00:35:42+01:00
Vítejte na Riviera House Bali! Od roku 2012 vytváříme poklidnou oázu v centru Canggu, která se během let stala útočištěm tisíců cestovatelů. Poznávejte, surfujte, objevujte a vychutnávejte to nejlepší přímo ze srdce Bali. Vaše životní dobrodružství začíná právě teď.
PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ RIVIERA HOUSE?

V Canggu jsme doma. Žijeme tu přes 7 let, takže tu perfektně známe všechny restaurace, kluby, lokální bistra, kavárny a další místa, která z vaší dovolené udělají gurmánský zážitek. Půjčíme vám skútr a taky vás na něm naučíme jezdit.
René
René Riviera House nabízí krásné ubytování, které jsme si po příjezdu okamžitě zamilovali. Tvoří oázu klidu uprostřed rušného Canggu, kde se mimo jiné nachází spoustu skvělých restaurací a jiných podniků, např. skvělé jógové centrum nebo masážní salon, stačí přejít ulici. Je možné si zde zapůjčit skútr, kolo, nebo třeba longboard. Ten, kdo se nenabaží moře, může využít bazén nebo se zchladit v bambusové sprše. Pobyt zde jsme si velmi užili nejen díky plné ledničce kokosů, ale také kvůli příjemnému personálu.
Radek
Radek Ubytování bylo skvělé. Vybral jsem si jeden z originálně zařízených pokojů a kamarádi přijemné stylové gazebo, případně byl v patře i prostorný apartmán. Využil jsem možnost si i zaposilovat - k dispozici je venkovní gym v chladném stínu s TRX i činkou. Půjčují i motorky (pro mě hodně důležité, protože pro mě sehnali custom motorku) a zajistí kurzy surfingu. Vřele doporučuji, ať už jedete za odpočinkem, jógou nebo surfování, tady najdete vše. Děkujeme!
O naše hosty se starat umíme. A tak se stalo, že nás v roce 2019 portál Tripadvisor opět zařadil mezi TOP 25 nejlepších ubytovacích zařízení v celé Indonésii. Dokazujete nám to i skrz Airbnb, kde jste nás dosadili do role superhostitele. Nevěříte? Přijeďte se přesvědčit.
Gazebo
Gazebo
Pokoj
Pokoj
Apartmán
Apartmán
DOMOV PRO NOMÁDY
Zájemcům o dlouhodobější ubytování nabízíme náš druhý dům RIVIERA HOME. Stal se azylem pro surfaře a digitální nomády, kteří se rozhodli, že v Canggu zůstanou žít i několik měsíců. Právě tomuto typu hostů je RIVIERA HOME určen. V útulném domě s pěti pokoji vám je k dispozici i vybavená kuchyň a odpočívací zóna, kterou můžete využít i jako ideální místo pro práci.
Vítejte doma - Riviera Home
Vítejte doma - Riviera Home
Vítejte doma - Riviera Home
Pokoj v Riviera Home
Pokoj v Riviera Home
Pokoj v Riviera Home